Senniki

Senniki Od pradawnych czasów ludzie domniemywali w doniosłość snu. Wnioskowali, iż są one oznaką zbliżającego się niebezpieczeństwa, nadchodzącej radości, śmierci, narodzin dziecka i zdarzenia, które w najbliższej przyszłości władałoby się pojawić. Te wszystkie powiązania pozostały spisane i przekazywane z pokolenia na pokolenie. Sennik rozpoczął nabierać większego znaczenia, a „przepowiednie” są rozważane za prawdziwe po dziś dzień. Nasze marzenia senne, zostały podzielone z uwagi na symbolikę i ich interpretacje. Każdy sen należy sprawdzać oddzielnie. Nie ma albowiem jednej zasady co do odczytania przesłania konkretnego snu. Senniki opisują najczęściej jakieś sytuacje, do których możemy się dobrać, i dzięki nim przetłumaczyć jego znaczenie otwarte w spisie archaicznych ksiąg. Powszechnie uznaje się, że sny przepowiadają naszą przyszłość, iż w ten sposób chcą nas uchronić przed czymś co prawdopodobnie nam, w jakiś sposób grozić. Znaczenie snów jest fundamentalne dla wielu ludzi, jacy mają nadzieję, że zaprezentują im o czymś czego nie są świadomi. Dostatnia symbolika jest dostępna w każdym senniku, jeżeli jesteśmy ciekawi, co może oznaczać nasze marzenie przeniesione w świat snu, przejrzyjmy interpretacje a bez wątpliwości zrozumiemy wszelkie tajniki tego świata.

Szczegóły strony sennik.tja.pl:

Podlinkuj stronę sennik.tja.pl:

Senniki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 62

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sennik on-line »

  Czasami tak bywa, że budzimy się w nocy zalani potem. Potrafią się nam śnić w rzeczywistości wstrętne rzeczy. Bez wątpliwości w wielu przypadkach zdarzyło Ci się szukać w sieci sennik śmierć. Tak naprawdę idzie się doszukać jakiegoś uzasadnienia, które jest do przyjęcia. Na nieszczęście bywa i tak, iż naczytamy się jakiś bzdur i przeżywamy to całymi dniami. Nakręcamy się i następną noc możemy zaszufladkować do tych nieprzespanych. Jeśli szukasz rzetelnie przygotowanego sennika, bez wahania wejdź na www.e-sennik.pl. Korzystam z niego już od dość dawna i potwierdzam, że jest jedyny w swoim rodzaju!

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Sennik.biz to największy sennik online, zawierający wszystkie najistotniejsze symbole senne i te, które są najczęściej wyszukiwane przez ludzi w internecie. Wiele osób jest zaciekawionych znaczeniem snów, ale nie każdy potrafi zrozumieć swoje marzenia senne, ponieważ wbrew pozorom nie jest to takie łatwe. W interpretacji snów zapewne pomocna będzie nam strona sennik.biz. Należy jednak zwrócić uwagę, iż jeden sen może mieć dla różnych ludzi całkiem inne znaczenie, ponieważ każdy człowiek ma inny charakter i ma inne doświadczenia życiowe.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby - Magda Antares »

  Nazwywam sie Magda. Zapraszam Cię ciepło w podróż poprzez sfery ciała, umysłu i duszy. Na całej ziemi żyje spora grupa miłośników wiedzy tajemnej, ezoterycznej. Witryna, którą stworzylam pozwala być ciągle na bieżąco, w temacie, jakim są wszelkie nowości. Możemy tutaj przeczytać na temat ezoteryki oraz o tym czy warto poznać taką wiedzą. Przyjemna szata graficzna sprawia, że z witryny www.antares-magda.pl korzysta się z miłą chęcią. Zapraszamy na nasze strony, do częstych a nawet codziennych wizyt - będzie to dla nas największa radość z naszej ciężkiej roboty.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie - Invitro-dr »

  Operacje nosa, równie niczym wszystkie inne operacja plastyczna, są zabiegiem chirurgicznym. Bardzo ważne jest, żeby poddać się w dłonie wypróbowanego eksperta. W Kraju działa dużo klinik chirurgii plastycznej, w których realizowane są operacje nosa. Nie wszystkie wprawdzie oferują najwyższy poziom usług. Przedtem podjęciem postanowienia, gdzie uczynić zabieg należy zaczerpnąć opinii paru ekspertów. Każdy pacjent powinien poświecić temu poważną uwagę. Znaczącym czynnikiem, jaki ma obowiązek decydować o wyborze konkretnej kliniki jest jej fachowa pracownicy także odpowiednie infrastruktura techniczne.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik online »

  Jeśli pragną Państwo dowiedzieć się jakie znaczenie ma sen który ostatnio Wam się przyśnił serdecznie zapraszamy do czytania portalu internetowego Życiowe Drogowskazy. Wszystkie informacje na nim zawarte pisane są na podstawie doświadczeń z życia, faktów i przeżyć ludzi oraz literaturze z tej dziedziny. Zgodzą się Państwo że sennik online jest niezwykle wygodny ponieważ wiadomości na nim są ciągle aktualizowane, do czego przyczyniają się czytelnicy portalu. U nas znajduje się również horoskop na 2012 rok oraz znaczenia imion. Zapraszamy do śledzenia informacji na naszej stronie i uczestnictwo w ich aktualizacji.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  Zapewne każdy słyszał o zawodowych wróżbitach. Są to ludzie którzy widzą więcej niż normalni ludzie. Co najciekawsze pomimo iz maja oni wielu oponentów nie wierzących w takie rzeczy, bronią się swoimi wynikami. Ludzie mający rozterki miłosne czy zawodowe często zwracają się o pomoc do nich i uzyskują klarowne odpowiedzi. Sam zajmuje sie wróżbiarstwem od kilku lat, swój talent odziedziczyłem po babci, która zawsze zajmowała sie tymi rzeczami. Moje wróżby dają pełną odpowiedź na zadawane pytania, jeśli nie wierzysz w to zajrzyj na moją witrynę internetową. Jestem przekonany, że nie zawiedziesz się na moich usługach.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka »

  Dla jednych dobra wróżka to ta, która przepowie przyszłość w kolorowych barwach, bo chcą usłyszeć, że wszystko ułoży się dobrze. Inni oczekują fachowej wróżby, która sprawdzi się w 100%, a jeszcze inni chcą po prostu wygadać się komuś zaufanemu w kim znajdą przyjaciela i chcieliby usłyszeć kilka dobrych rad, co zrobić ze swoim życiem i problemami. Wróżka to przede wszystkim dobra profesjonalistka, która jednocześnie zrozumie drugiego człowieka, wysłucha go i nie liczy skrupulatnie każdej sekundy spotkania. Istotną rolę dla korzystających z usług wróżbitów jest atmosfera panująca w czasie seansu. Dobra wróżka musi umieć zachować wszystkie tajemnice klienta.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka Warszawa »

  Na pewno każdy z Was zastanawiał się kiedyś, kto korzysta z pomocy wróżek czy jasnowidzów. Odpowiedź będzie bardzo trywialna: prawie każdy. Rady zapisanej w gwiazdach szukają dyrektorzy, kierownicy, osoby publiczne - często ludzie nastawieni do wróżenia bardzo sceptycznie, ale przyciągani do gabinetu czystą ciekawością. Ezoteryka nadal jest tematem kontrowersyjnym. Co nie znaczy, że nie przyciąga, nie interesuje, nie intryguje. Z pomocy wróżek często korzystają nawet wróżki we własnej osobie. Dlaczego? Jednym z powodów jest ten, że gdy ktoś sam stawia sobie karty, bardzo trudno jest mu zachować zdrowy dystans. Wróżka Warszawa zaprasza.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jasnowidz »

  Co robimy kiedy potrzebujemy konkretnej odpowiedzi, do kogo możemy się zwrócić? Komu się zwierzyć? Z pomocą przyjdzie nam Dobry jasnowidz. Kim jest Jasnowidz? Jasnowidzenie jest to rodzaj zdolności paranormalnej która umożliwia postrzeganie, zjawisk i przedmiotów w czasie i przestrzeni bez udziału percepcji zmysłowej. Rozróżnia się następujące rodzaje jasnowidzenia: jasnowidzenie przyszłości i przeszłości, jasnowidzenie astralne, mentalne oraz przyczynowe, jasnowidz - polegające na opisywaniu przedmiotów, miejsc czy osób, zazwyczaj na podstawie jakiegoś przedmiotu. jest też inna odmiana którą nazywamy jasnosłyszeniem, polegająca na tym że informacje docierają w postaci dźwięku.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Numerologia »

  Magia Online .pl jest magicznym miejsciem w którym przeplatają się wzajemnie tarot oraz numerologia. Tarot free dla każdego. Poznaj tajniki jakie kryje za sobą czarna magia oraz biała magia. Dowiedz się co kryją gwiazdy i jak przyszłość jest Ci w nich zapisana. Skontaktuj się z naszymi wróżkami i poznaj swój horoskop indywidualny.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »