Senniki

Senniki Od pradawnych czasów ludzie domniemywali w doniosłość snu. Wnioskowali, iż są one oznaką zbliżającego się niebezpieczeństwa, nadchodzącej radości, śmierci, narodzin dziecka i zdarzenia, które w najbliższej przyszłości władałoby się pojawić. Te wszystkie powiązania pozostały spisane i przekazywane z pokolenia na pokolenie. Sennik rozpoczął nabierać większego znaczenia, a „przepowiednie” są rozważane za prawdziwe po dziś dzień. Nasze marzenia senne, zostały podzielone z uwagi na symbolikę i ich interpretacje. Każdy sen należy sprawdzać oddzielnie. Nie ma albowiem jednej zasady co do odczytania przesłania konkretnego snu. Senniki opisują najczęściej jakieś sytuacje, do których możemy się dobrać, i dzięki nim przetłumaczyć jego znaczenie otwarte w spisie archaicznych ksiąg. Powszechnie uznaje się, że sny przepowiadają naszą przyszłość, iż w ten sposób chcą nas uchronić przed czymś co prawdopodobnie nam, w jakiś sposób grozić. Znaczenie snów jest fundamentalne dla wielu ludzi, jacy mają nadzieję, że zaprezentują im o czymś czego nie są świadomi. Dostatnia symbolika jest dostępna w każdym senniku, jeżeli jesteśmy ciekawi, co może oznaczać nasze marzenie przeniesione w świat snu, przejrzyjmy interpretacje a bez wątpliwości zrozumiemy wszelkie tajniki tego świata.

Szczegóły strony sennik.tja.pl:

Podlinkuj stronę sennik.tja.pl:

Senniki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 59

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wróżby - Magda Antares »

  Nazwywam sie Magda. Zapraszam Cię ciepło w podróż poprzez sfery ciała, umysłu i duszy. Na całej ziemi żyje spora grupa miłośników wiedzy tajemnej, ezoterycznej. Witryna, którą stworzylam pozwala być ciągle na bieżąco, w temacie, jakim są wszelkie nowości. Możemy tutaj przeczytać na temat ezoteryki oraz o tym czy warto poznać taką wiedzą. Przyjemna szata graficzna sprawia, że z witryny www.antares-magda.pl korzysta się z miłą chęcią. Zapraszamy na nasze strony, do częstych a nawet codziennych wizyt - będzie to dla nas największa radość z naszej ciężkiej roboty.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  Zapewne każdy słyszał o zawodowych wróżbitach. Są to ludzie którzy widzą więcej niż normalni ludzie. Co najciekawsze pomimo iz maja oni wielu oponentów nie wierzących w takie rzeczy, bronią się swoimi wynikami. Ludzie mający rozterki miłosne czy zawodowe często zwracają się o pomoc do nich i uzyskują klarowne odpowiedzi. Sam zajmuje sie wróżbiarstwem od kilku lat, swój talent odziedziczyłem po babci, która zawsze zajmowała sie tymi rzeczami. Moje wróżby dają pełną odpowiedź na zadawane pytania, jeśli nie wierzysz w to zajrzyj na moją witrynę internetową. Jestem przekonany, że nie zawiedziesz się na moich usługach.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Znaczenie snów »

  Sny są odbiciem naszych myśli. Niejednokrotnie rozmyślając o czymś usilnie przed snem, po obudzeniu stwierdzamy, że dokładnie to zdarzenie, ta osoba nam się przyśniły. Czasami też, całkowicie bez naszego wpływu śnią nam się jakieś zdarzenia, o których nie myśleliśmy, ale które nas gnębią - sprawdź sennik. Warto wówczas, od razu po obudzeniu, zapisać wszystkie symbole jakie nam się przyśniły i sprawdzić w senniku co znaczą. Nierzadko mogą to być podpowiedzi dotyczące zdecydowanych rozwiązań naszych dylematów. Sen pojawiają się każdej nocy. Dobranoc

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ezoteryka »

  Wrozby-wrozki.com.pl to strona internetowa zajmujący się wszystkim co związane z wróżeniem. Wróżby to coś, w co nie wszyscy chcą wierzyć.Niektórzy się z nich śmieją, inni nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez nich. Są różne sposoby wróżenia, np. karty, tarot, wróżenie z fusów bądź z kuli. Jednakże musimy pamiętać, że karty i inne wróżby to nie wyrocznia. Bardzo często pokazują nam trafne sytuacje, opisują ludzi jednak nie pokazują nam drogi. Wybór zawsze w ostateczności zależy od nas samych.
  Jeśli mamy większe problemy decydujemy się na porady u psychologów i doradców duchowych. Coraz częściej sięgamy jednak po magię, wróżby, które ujawniają przed nami tajemnicę własnego Ja. Jednakżemusimy pamiętać, żeby mieć w tym wszystkim umiar.
  Z naszej strony wrozby-wrozki.com.pl dowiecie się co to jest horoskop, tarot, numerologia itp. Poczytacie także o zasadach tarota i wróżbach andrzejkowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.Karty tarota

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sny »

  Sny to w dzisiejszych czasach domena, na którą uwagę zwracają raptem nieliczni. Ludzie są bez przerwy w pośpiechu i nie mają czasu na "takie bzdury". A tracą niezmiernie wiele. Głównie zważywszy na sen świadomy, w którym osoba śniąca uprzytamnia sobie, że obecnie śni i dzięki temu może w nim robić praktycznie cokolwiek co tylko zechce. Od "banalnego" (czy w takim śnie coś jest banalne?) latania po podróże w czasie, intymne spotkanie z kim tylko zechcesz (z kilkukrotnie intensywniejszymi doznaniami) czy uformowanie swojego sobowtóra. Tu nie ma żadnych ograniczeń, no z wyjątkiem twojej głowy.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imiona i ich Znaczenie »

  W niniejszym serwisie zgromadzono długi spis imion wraz z ich wyjaśnieniem, by pomóc rodzicom wybierającym imię dla swojego maleństwa. Wyjaśniamy znaczenie imion i ich pochodzenie oraz opis charakteru ludzi, którzy noszą dane imiona. Imiona-Znaczenie.Vixo.pl to konieczna lektura dla osób szukających imienia dl bierzmowania.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka »

  Dla jednych dobra wróżka to ta, która przepowie przyszłość w kolorowych barwach, bo chcą usłyszeć, że wszystko ułoży się dobrze. Inni oczekują fachowej wróżby, która sprawdzi się w 100%, a jeszcze inni chcą po prostu wygadać się komuś zaufanemu w kim znajdą przyjaciela i chcieliby usłyszeć kilka dobrych rad, co zrobić ze swoim życiem i problemami. Wróżka to przede wszystkim dobra profesjonalistka, która jednocześnie zrozumie drugiego człowieka, wysłucha go i nie liczy skrupulatnie każdej sekundy spotkania. Istotną rolę dla korzystających z usług wróżbitów jest atmosfera panująca w czasie seansu. Dobra wróżka musi umieć zachować wszystkie tajemnice klienta.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka Warszawa »

  Na pewno każdy z Was zastanawiał się kiedyś, kto korzysta z pomocy wróżek czy jasnowidzów. Odpowiedź będzie bardzo trywialna: prawie każdy. Rady zapisanej w gwiazdach szukają dyrektorzy, kierownicy, osoby publiczne - często ludzie nastawieni do wróżenia bardzo sceptycznie, ale przyciągani do gabinetu czystą ciekawością. Ezoteryka nadal jest tematem kontrowersyjnym. Co nie znaczy, że nie przyciąga, nie interesuje, nie intryguje. Z pomocy wróżek często korzystają nawet wróżki we własnej osobie. Dlaczego? Jednym z powodów jest ten, że gdy ktoś sam stawia sobie karty, bardzo trudno jest mu zachować zdrowy dystans. Wróżka Warszawa zaprasza.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tarot »


  Każdy pragnie poznać sekrety przyszłości. Uczucie to towarzyszy człowiekowi od chwili, gdy nauczyliśmy się myśleć i marzyć. To właśnie wróżby pomagają nam patrzeć wprzód na to, co może nas czekać. Nie wiadomo gdzie i kiedy powstały wróżby, ale używały je najstarsze cywilizacje świata. Każda z nich miała swoje własne rodzaje wróżb i własne sposoby wróżenia.
  Na przykład magiczna talia kart, którą jest tarot umożliwia określenie w jakiej aktualnie sytuacji w życiu się znajdujemy oraz co do takiej sytuacji doprowadziło. Tarot pozwala też poznać samego siebie.
  Z kolei horoskop przewiduje, że człowiek posiada pewne rysy charakteru, ma zespół określonych cech oraz stały temperament.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zorganizuj swoje wesele najlepiej jak to możliwe »

  Jeżeli poszukujesz informacji, które wspomogą Ci w przygotowaniach ślubu należący do mnie blog jest dla Ciebie. Piszę na nim o nowych stylach w organizacji ślubów, ale także publikuję wiadomości na zagadnienie tego od czego rozpocząć należy przygotowania albo jak np. dopasować muzykę na ślub. Są to kwestie, jakie wydają się z pozoru trywialne, aczkolwiek przed dokonywaniem tych wyborów przed Twoim osobistym ślubem przekonasz się, że pod żadnym pozorem nie do końca. Posty na moim blogu pomogą Ci poczęstować słuszne decyzje, aby Twój ślub był jak najbardziej trafny.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »